Ābols izceļas ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, Erebrū ciešot zaudējumu Zviedrijas čempionātā

Latviešu hokejists Rodrigo Ābols.
Latviešu hokejists Rodrigo Ābols. Foto: Orebro Hockey/Facebook.com

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien, 4. februārī, Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā guva vārtus un izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Tomēr viņa un Riharda Mareņa "Orebro" piedzīvoja zaudējumu.

"Orebro" savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 3:1) piekāpās "Leksand" vienībai.

Ābols izcēlās ar precīzu metienu 36. mača minūtē un panāca rezultātu 2:1, bet pēc viņa piespēles noslēdzošajā trešdaļā trešos mājinieku vārtus guva Kristiāns Nekive. Atlikušajā spēles daļā viesu komanda spēja gūt trīs bezatbildes vārtus un izcīnīt panākumu.

Komandas kapteinis šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā arī trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 57,14% iemetienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Marenis nebija iekļauts spēles pieteikumā.

Ar 67 punktiem 41 mačā "Orebro" turnīra tabulā ieņem ceturto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.