S, 25.03.2023.

"Iekšējā balss saka - pietiek!" Ivo Fomins uzmet lūpu par "Muzikālās bankas" rezultātiem

Apollo.lv
"Iekšējā balss saka - pietiek!" Ivo Fomins uzmet lūpu par "Muzikālās bankas" rezultātiem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: Paula Čurkste/LETA

Mūziķis Ivo Fomins "Muzikālajā bankā" piedalās jau 12 gadus, taču pie galvenās balvas kā netiek, tā netiek. Mūziķis sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" neslēpj aizvainojumu uz žūriju. 

Fomins ar dziesmu "Ielai pāri", kas tapusi sadarbībā ar dziedātāju Tipu (Tabita Balode), šā gada "Muzikālajā bankā" žūrijas un skatītāju kopvērtējumā ierindojās 4. vietā.

"Skatītāju balsojumā gandrīz vienmēr esmu pirmais, diemžēl vēl ir arī ekspertu komisija, kas mani novērtē daudz zemāk vai nenovērtē vispār," tā Fomins.

Mūziķis prāto, ka šis varētu būt viņa pēdējais gads "Muzikālajā bankā". "Domāju, ka varbūt šis man ir pēdējais gads, kad piedalos. Iekšējā balss saka - pietiek! Jādod vieta jaunajiem.

Ko tad es, vecs pensionārs, aizņemšu skatuvi? Īpaši, ja es jau 12 gadus nevaru izdarīt neko, lai beidzot uzvarētu. Raksti, cik vien labu dziesmu gribi, vienmēr būsi aiz pirmā trijnieka. Un tikai gudrās žūrijas dēļ."

Jau ziņots, ka šogad "Muzikālajā bankā" uzvaras laurus plūca grupas "Citi zēni" dziesma "Lieka štuka".

"Muzikālās bankas 2022" fināla dziesmas vērtēja ne tikai skatītāji, bet arī neatkarīga un profesionāla žūrija, kurā šogad piedalījās operdziedātāja Sonora Vaice, pianists Andrejs Osokins, diriģents Jurģis Cābulis, dziedātāja un vokālā pedagoģe Beāte Zviedre, grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" mūziķis Māris Žigats, mūziķis un komponists Aigars Voitišķis, komponiste un grupas "Latvian Voices" dziedātāja Laura Jēkabsone, komponists un producents Edgars Vilcāns, Latvijas Nacionālā teātra dziedošais aktieris Raimonds Celms, kā arī kultūras redaktors un mūzikas apskatnieks Kaspars Zaviļeiskis.

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 7. februāra numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu