"Mēs nebijām draugi." Paukštello atklāti par attiecībām ar Hariju Spanovski

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka/LETA

Harijam Spanovskim, kura jau desmit gadu kā nav mūsu vidū, februārī būtu apritējuši 65. Savu kolēģi katrā koncertā joprojām piemin tautā iemīļotais aktieris Jānis Paukštello. Viņš gan atzīstas, ka viņi nemaz nav bijuši draugi.

Intervijā žurnālam "Patiesā Dzīve" Paukštello pastāstīja, ka duetam ar Spanovskis jāpateicas maestro Raimondam Paulam. "Pirmie četri gadi bija perfekti, koncerts Dailē Aktieru balle uz Čaka ielas. Viņa mamma teica: "Jums viss būs labi, tikai Haris ir tāds… Palaid tikai viņu pussolīti priekšā." Man bija sajūta, ka viņam blakus vajag cilvēku, ar ko sacensties, citādi nevarēja.

Kad man nāca virsū melnie un vajadzēja atsēsties, Haris prasīja: "Nu ko, tu atkal esi grāvmalā?" Mēs katrs zinājām, ko varam. Viņš varēja atļauties rupjas anekdotes, kuras man galīgi nepiestāvēja.

Es Hari pieminu katrā koncertā, dziedot "Paldies tev, dzīve".

Daudzi ir šokā, kad atzīstos, ka nebijām draugi.

Bet mani iemīļoja viņa mammīte Inta, viņai patika, kā es dziedu. Inta mani palūdza bērēs nodziedāt "Baltas ābeles zied". Haris gulēja zārkā, pārklāts ar tillu tā, ka seju neredz. Izdzēru simt gramu un nodziedāju.

Haris neticēja šai lietai, ko sauc par Dievu vai paralēlo pasauli, kam es esmu pieķēries. Bet pirms aiziešanas mūžībā kļuva ticīgs, pie viņa atnāca mācītājs Baltruks. Es biju klāt visu to pusotru gadu, līdz Haris aizgāja."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka viņa skatuves kolēģis Harijs Spanovskis pēc smagas slimības devās mūžībā 2013. gadā.

Interviju ar Jāni Paukštello lasi žurnāla "Patiesā Dzīve" 19. maija numurā

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu