"Sanitex" atvainojas Dziesmu svētku dalībniekiem par launaga paku desu starpgadījumu

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Desas. Ilustratīvs foto.
Desas. Ilustratīvs foto. Foto: Paula Čurkste/LETA

Dziesmu un deju svētku dalībnieki tiek aicināti neēst šodien saņemtajā launaga pakā atrodamo vārīto desu "Zaļā dakšiņa", kuras derīguma termiņš ir 18. jūlijs.

Dalībnieku launagu paku saturu saskaņā ar publiskās iepirkumu procedūras rezultātiem nodrošina uzņēmums "Sanitex".

Uzņēmuma pārstāve norādīja, ka tika konstatēta konkrēta produkta neatbilstība kvalitātei. Ar PVD darbiniekiem klātienē tika pieņemts lēmums nekavējoties izņemt no launaga paciņām desu, kā arī tajā brīdī neizdalītās pakas tika nomainītas pret citām launaga pakām, kuru sastāvā bija cits atbilstošs gaļas izstrādājums.

"Sanitex" atvainojas visiem dalībniekiem par šo nepatīkamo starpgadījumu un uzņēmums "dara visu, lai sestdienas un svētdienas paku izdale noritētu bez aizķeršanās".

Rīkotāji sadarbībā ar "Sanitex" meklē risinājumus, lai nekavējoties aizstātu desu ar citu produktu.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka PVD veica pārbaudi Dziesmu svētku dalībnieku launaga pakās, kas rezultējās ar to, ka brīvprātīgie izņemēma gaļas produktus no tūkstošiem paciņu Mežaparkā.

Šķietami par iemeslu varētu būt nepareiza ēdiena uzglabāšana.

Protams, šis notikums vēl vairāk saasinājis jau izskanējušos pārmetumus svētku organizatoriem par noteikumiem, ka dalībnieki mēģinājumos un norises vietās nedrīkst ienest savu pārtiku.

PVD Rīgas pilsētas pārvaldes vadītājs Raimonds Tukišs pauda, ka pie paciņu izdales svētku dalībnieki nāca atpakaļ un informēja, ka desai ir skābena piegarša. Skābenā garša apstiprinājās arī pārbaudē, tādēļ operatīvi tika pieņemts lēmums desu izņemt no launaga pakām, lai nerastos nelabvēlīga situācija, lietojot uzturā šo produktu.

Svētku organizētāji savos notikušo skaidro savos sociālo tīklu kontos.

"Pēc dalībnieku pirmajiem signāliem un saskaņā ar PVD rekomendācijām Svētku rīkotāji nekavējoties no dalībnieku launagu pakām šodien izņem vārītās desas "Zaļā dakšiņa"iepakojumu (derīguma termiņš 18.07., ražotājs Rēzeknes gaļas kombināts).

Aicinām tos dalībniekus, kas jau ir saņēmuši launaga pakas, šo produktu nelietot. Dalībnieku launagu paku saturu saskaņā ar publiskās iepirkumu procedūras rezultātiem nodrošina uzņēmums "Sanitex"."

"Darbības tiek veiktas nekavējoties, ir cieša sadarbība gan ar PVD, gan ar launagu paku nodrošinātāju. Mēs veicam dalībnieku apzināšanu," uzsver Svētku izpilddiektore Daina Markova.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu