"Leipzig" uzvar "Bayern" futbolistus un pirmo reizi iegūst Vācijas Superkausu

"Leipzig" futbolisti 12. augustā uzvarēja Vācijas Superkausā, mačā ar Minhenes "Bayern" trīs vārtus gūstot Dani Olmo.

"Leipzig" uzvarēja ar 3:0 (2:0).

Abām komandām Vācijas Superkausa izcīņā tiekoties otro gadu pēc kārtas, Leipcigas futbolisti izvirzījās vadībā pēc diviem precīziem Dani Olmo sitieniem.

Jau trešajā minūtē Olmo raidīja pie viņa soda laukumā atlēkušo bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī, bet 44.minūtē Spānijas futbolists pēc individuālajiem pūliņiem pa zemi raidīja bumbu vārtu vidū, Minhenes komandas vārtsargam Svenam Ulreiham nespējot atvairīt sitienu.

Otrajā puslaikā Minhenes klubs centās gūt vārtus, taču Nusairs Mazraui savā soda laukumā nospēlēja ar roku, un 3:0 ar 11 metru sitienu panāca Olmo, kurš trīs minūtes vēlāk saņēma dzelteno kartīti un tika nomainīts 78.minūtē.

Šajā spēlē "Bayern" rindās debitēja britu futbolists Harijs Keins.

"Leipzig" Superkausu ieguva pirmo reizi.

"Bayern" Superkausā spēlēja kā valsts čempione, bet "Lepzig" - kā kausa ieguvēja.

Bavārijas komanda ir Vācijas Superkausa titulētākā vienība, trofeju iegūstot desmit reizes.

Bundeslīgas čempionātu "Bayern" piektdien uzsāks ar maču izbraukumā, tiekoties ar Brēmenes "Werder", bet Leipcigas komanda dienu vēlāk viesosies pie Leverkūzenes "Bayer".