Līvānu novads būs 2024. gada Jauniešu galvaspilsēta

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Vēja rādītājs Līvānu ģerboņa formā.
Vēja rādītājs Līvānu ģerboņa formā. Foto: Ivars Soikāns/LETA

Par 2024. gada Jauniešu galvaspilsētu izraudzīts Līvānu novads, informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Līvānu novada pašvaldība no IZM saņēma goda plāksni ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024" un ceļojošo kausu no 2023. gada uzvarētājiem Bauskas novada pašvaldības.

Konkursa uzvarētāju noteica žūrijas komisija, ņemot vērā arī publiskās balsošanas rezultātus. Pirmo reizi konkursa vēsturē ceļojošais kauss ir devies uz Latgali.

Kā pieteikumā norādīja pašvaldība, liekot kopā pasākuma plānu nākošajam gadam, jaunieši paši izteica savas domas un lika kopā idejas par to, kādiem pasākumiem jānotiek, kas uzņemsies konkrētās atbildības, demokrātiski pieņēma lēmumus un konsultējās ar jaunatnes darbiniekiem.

Gan jaunieši, gan jaunatnes jomas darbinieki apzinās nopietnību un atbildību, mērķtiecīgi pilnveidojās un turpina sevi pierādīt kā pašvaldību, kas jaunatnes jomā var ienest jaunas idejas un inovācijas.

Šajā gadā par titulu cīnījās trīs pašvaldības - Cēsu novada pašvaldība, Līvānu novada pašvaldība un Siguldas novada pašvaldība.

Konkurss tika rīkots septīto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu