"Divi tēti ir labāk nekā neviens." Sipenieces vecākā meita par vecāku šķiršanos un dzīvi ar patēvu (3)

Apollo.lv

Pasākumu vadītāja, komiķe, radio un TV seja Baiba Sipeniece-Gavare, viesojoties raidījumā "Pasaki to skaļi", atklāja, ka viņai bijis ļoti svarīgi, lai šķiršanās neietekmētu meitas un bijušā vīra savstarpējās attiecības.

Iepriekšējā laulībā ar mākslinieku Aivaru Vilipsōnu dzima viņas vecākā meita Grieta. Neskatoties uz abu nesaskaņām, Baiba vēlējās, lai meitai ar tēvu paliek ciešas savstarpējās attiecības.

"Visiem pieaugušajiem cilvēkiem vajadzētu saprast vienu lietu - jūsu attiecības ir jūsu, bet bērnam ar vecākiem ir pilnīgi citas attiecības. Nevajag jaukt mušas ar kotletēm, bērni nav vainīgi pie jūsu neizdevušās kopdzīves."

Grieta atzīst, ka sākotnēji bija grūtāk pierast pie jaunās dzīves kārtības, taču ir pateicīga mammai, ka viņas dzīvē tēvs nekur nav pazudis un ir viņai blakus.

"Es paralēli uzaugu gan ar tēti, viņš manā dzīvē visu laiku ir bijis, gan ar savu patēvu Gati. Man nebija nekādas dalīšanās. Sākumā varbūt bija grūtāk pierast, ka manā dzīvē ir parādījies vīrietis, kurš bioloģiski nav mans tēvs."

Grieta min, ka ar Gati viņai izveidojās ļoti cieņpilnas un mīlošas attiecības. Viņa smaidot secina, ka divi tēti ir labāk nekā neviens.

Kā zināms, Baiba Sipeniece-Gavare laulībā ar Gati Gavaru ir jau vairāk nekā 15 gadus.

Vairāk skaties 1188.lv.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu