"Vienotības" valdē partijas kongress noslēdzas bez lielām izmaiņām

LETA
Partijas "Vienotība" kongress "Tālredzīgi Latvijas nākotnei", kurā diskutē par drošību, ekonomisko izaugsmi un sabiedrības labklājību, kā arī norisinās partijas "Vienotība" priekšsēdētāja, valdes, partijas domes vadītāja, vietnieka un revīzijas komisijas vēlēšanas.
Partijas "Vienotība" kongress "Tālredzīgi Latvijas nākotnei", kurā diskutē par drošību, ekonomisko izaugsmi un sabiedrības labklājību, kā arī norisinās partijas "Vienotība" priekšsēdētāja, valdes, partijas domes vadītāja, vietnieka un revīzijas komisijas vēlēšanas. Foto: Evija Trifanova/LETA

Partijas "Vienotība" kongresā 30. septembrī valdē līdz ar partijas priekšsēdētāju, finanšu ministru Arvilu Ašeradenu ievēlēti arī Ministru prezidente Evika Siliņa, ārlietu ministrs, iepriekšējais premjers Krišjānis Kariņš un citi.

Tāpat valdē turpinās strādāt "Jaunās vienotības" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis, Rīgas mērs Vilnis Ķirsis, izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, JV Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Edmunds Jurēvics un Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs.

Partijas vadības institūcijā atkārti ievēlēti arī Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, JV Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Olafs Pulks, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere un Saeimas Pieprasījumu komisijas vadītājs Raimonds Čudars.

Savukārt kā jauns valdes loceklis ievēlēti Saeimas priekšsēdētājas biedre Zanda Kalniņa-Lukaševica, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis.

Valdē vairs nestrādās Kārlis Šaudurskis, tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere, kuri kandidēja valdes vēlēšanās, un Elīna Ieva Smule.

Kā ziņots, "Vienotības" kongresā šodien politiskā spēka priekšsēdētāja amatā tika ievēlēts līdzšinējais partijas līderis Ašeradens.

Partijas domes priekšsēdētāja amatā atkārtoti tika ievēlēts veselības ministrs Hosams Abu Meri un tāpat arī domes priekšsēdētāja vietnieces amatā JV Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietniece Agnese Krasta.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu