FOTO ⟩ Rīgā izskan Eirovīzijas laureātes Lorīnas emocionāli piesātinātais koncerts (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Rīgā izskan Eirovīzijas uzvarētājas Lorīnas emocionāli piesātinātais koncerts
Rīgā izskan Eirovīzijas uzvarētājas Lorīnas emocionāli piesātinātais koncerts Foto: Jānis Škapars/TVNET GRUPA

Ceturtdienas, 30. novembra, vakarā koncertzālē "Palladium" uzstājās Eirovīzijas divkārtēja Eirovīzijas laureāte, unikālās balss īpašniece Lorīna (Loreen). Ieskaties TVNET sagatavotajā foto atskatā no vērienīgā koncerta.

FOTO: Rīgā izskan Eirovīzijas uzvarētājas Lorīnas emocionāli piesātinātais koncerts

Lorīna ir viena no mūzikas nozares ievērojamākajām māksliniecēm, kuras neaizmirstamie hiti "Euphoria" un "My Heart is Refusing Me" pārņēma mūzikas topus visā pasaulē. Dzīvajos koncertos dziedātājas izpildījumam piemīt vokāls spēks un emocijas, kas Lorīnas daiļrades cienītājus ievelk melodiskajā un izjustajā mūzikas pasaulē līdz ar koncerta pirmajiem mirkļiem.

Zviedru dziedātāja Lorīna (īstajā vārdā Lorine Zineb Nora Talhaoui) plašākai publikai pazīstama kļuva ar uzvaru Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā 2012. gadā, kad pārstāvēja Zviedriju ar dziesmu "Euphoria".

Dziesma guva rekordaugstu atzinību gan no žūrijas, gan skatītājiem, savukārt vēlāk pasaules slavu nesušais hits ilgstoši turējās atskaņotāko dziesmu topu augstākajās pozīcijās un tika pārdots vairāk nekā 62 tūkstošos kopiju.

Neilgi pēc pirmās laurus nesošās dalības Eirovīzijā Lorīna tā paša gada izskaņā izdeva debijas albumu "Heal" (2012). To augsti vērtēja gan mūzikas kritiķi, gan dziedātājas fani visā pasaulē, bet īpašu atzinību šis albums guva Zviedrijā, Vācijā un Norvēģijā. Otrajā studijas albumā "Ride" (2017) dziedātāja ļāvās muzikālajiem eksperimentiem, pievēršoties alternatīvākam skanējumam.

Caur eksperimentālajiem meklējumiem savā skanējumā Lorīna atradusi profesionālu pieeju, kā sevis radītajās muzikālajās performancēs baudāmi sintezēt dažādu mūzikas žanru iezīmes, tostarp popu un elektronisko mūziku, džezu un vokālās balādes.

Dziedātāja atpazīstama ar spēcīgu vokālo skanējumu un emocionāli piesātināto uzstāšanās mākslu, sagādājot klausītājiem baudpilnu koncerta pieredzi.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu