Jākobsone gūst 12 punktus zaudētā Turcijas čempionāta spēlē

Ilze Jākobsone
Ilze Jākobsone Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas basketboliste Ilze Jākobsone sestdien guva 12 punktus Turcijas čempionāta spēlē, viņas pārstāvētajai Stambulas "Emlak Konut" piedzīvojot neveiksmi.

"Emlak Konut" mājās ar 85:93 (20:28, 19:16, 21:26, 25:23) atzina Stambulas "Galatasaray" pārākumu.

Jākobsone spēlēja 21 minūti un 54 sekundes, realizēja abus divus divpunktu metienus, kā arī pa diviem no trīs izpildītajiem tālmetieniem un soda metieniem. Latvietes rēķinā bija arī viena atlēkusī bumba, trīs rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes, negatīvs +/- rādītājs (-8) un 14 efektivitātes koeficienta punkti.

Mājiniecēm ar 25 punktiem izcēlās Elenna Smita, bet uzvarētājām punktos un atlēkušajās bumbās 27+12 un 26+13 sakrāja attiecīgi Nališa Smita un Maiša Elena.

Tikmēr Kitija Laksa guva divus punktus, kamēr viņas pārstāvētā Stambulas "Fenerbahce" savā laukumā ar rezultātu 76:54 (18:15, 18:11, 19:15, 21:13) guva virsroku pār "Mersin" basketbolistēm.

Laksa, spēlējot 19 minūtes un 28 sekundes, grozā raidīja vienu no trīs divpunktu metieniem un nerealizēja visus trīs tālmetienus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, divreiz pārkāpa noteikumus, tika pie labākā +/- komandā (+25) un iekrāja divus efektivitātes koeficienta punktus.

"Fenerbahce" rindās ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām atzīmējās Nataša Hovarda, bet pretiniecēm 25 punktus guva kādreizējā "TTT Rīga" spēlētāja Marina Meibrija.

"Fenerbahce" ar 15 panākumiem tikpat mačos ir Turcijas čempionāta līdere, bet "Emlak Konut" ar bilanci 7-8 ieņem septīto vietu.

Pagājušajā sezonā par Turcijas čempioni kļuva Stambulas "Fenerbahce".