Merzļikins paliek ārpus pieteikuma, Tarasovam kaldinot "Blue Jackets" uzvaru "bullīšos"

Daniils Tarasovs
Daniils Tarasovs Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas vārtsargam Elvim Merzļikinam paliekot ārpus pieteikuma mačam, Kolumbusas "Blue Jackets" ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Filadelfijas "Flyers", sagādājot pretiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Pirmās trešdaļas izskaņā mājiniekus vadībā izvirzīja Treviss Koneknijs, kurš trešā perioda ievadā dubultoja Filadelfijas komandas pārsvaru.

"Blue Jackets" trešajā trešdaļā atbildēja ar diviem precīziem metieniem, mājinieku vārtos ripu raidot Deimonam Seversonam un Džeikam Bīnam, un panāca neizšķirtu nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām.

Pēcspēles metienu sērijā "Blue Jackets" pietika ar vienu veiksmīgu mēģinājumu un viesu uzvaru nokārtoja Džonijs Gudro, kurš arī tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Kolumbusas komandas vārtos Daniils Tarasovs tika galā ar 39 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Sāmuels Ešons atvairīja 26 ripas.

"Blue Jackets" ar 34 punktiem 40 mačos Austrumu konferencē ierindojas 15.pozīcijā un nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Minesotas "Wild".