FOTO un VIDEO Porziņģa ārkārtīgi šķībais portrets kļuvis par interneta hitu (1)

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AFP / Scanpix

Par interneta hitu kļuvis brīdis nesenajā Bostonas "Celtics" mačā, kura laikā Bostonas "Celtics" centra spēlētājs Lūks Kornets nāca klajā ar visai greizu kolēģa Kristapa Porziņģa portretu.

"Celtics" 14. janvārī savā laukumā ar rezultātu 145:113 sagrāva Hjūstonas "Rockets" basketbolistus.

Vienā no mača pārtraukumiem uz arēnas "kuba" tika parādīts video, kā "Celtics" rezervists Lūks Kornets zīmē komandas biedra Kristapa Porziņģa portretu.

Vairāki komandas biedri pirms šīs sezonas, runājot par latvieti, norādīja, ka viņam patīkot apkārtējiem miegt ar aci. Tas tika attēlots arī šajā Korneta veidotajā portretā.

Porziņģis šajā mačā uz parketa pavadīja 28 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar 17 punktiem un septiņām bumbām zem groziem.

"Celtics" ar bilanci 30-9 ieņem pirmo vietu visā NBA, savukārt "Rockets" ar 19 uzvarām un tikpat zaudējumiem Rietumu konferencē ir desmitie.