VIDEO Girgensons izceļas ar vārtu guvumu uzvarētā mačā

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Čikāgas "Blackhawks" vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā guva vienus vārtus, piecreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists guva pirmos "Sabres" vārtus otrās trešdaļas vidū, izceļoties ar precīzu metienu ceturto reizi šosezon.

Trešā perioda ievadā pēc spēlētām nepilnām trīs minūtēm Džons Džeisons Peterka dubultoja mājinieku pārsvaru, bet vēl trīs minūtes vēlāk vairākumā viesu vārtos ripu raidīja Rasmuss Dālins.

Bufalo komandas vārtsargs Uko Peka Lūkonens atvairīja visus 19 pretinieku metienus, aizvadot otro "sauso" spēli pēc kārtas. "Blackhawks" vārtsargs Arvids Soderbloms tika galā ar 28 ripām.

"Sabres" ar 44 punktiem 45 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Tampabejas "Lightning".