Robertam Bukartam komandas vienīgie vārti zaudētā Čehijas ekstralīgas spēlē

Latvijas hokeja uzbrucējs Roberts Bukarts
Latvijas hokeja uzbrucējs Roberts Bukarts Foto: Johannes Traub/HC Vítkovice Ridera

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts otrdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas mačā, viņa un brāļa Riharda pārstāvētajai Vītkovices "Ridera" komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Ridera" mājās ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) atzina Česke Budejovices "Motor" pārākumu.

Bukarts spēles sestajā minūtē savā zonā pie zilās līnijas atbruņoja pretinieku un pēc gara reida izdarīja metienu, ripai nonākot tīklā - 1:0.

Roberts Bukarts šajā cīņā uz ledus bija 16 minūtes un astoņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Rihards Bukarts otrdien nespēlēja.

Šajā sezonā Roberts Bukarts 38 mačos guvis desmit vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

"Ridera" ar 48 punktiem 39 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē.