VIDEO ⟩ Zelenskis atbildējis, ko darītu, ja nakts laikā viņam zvanītu Putins (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Volodimirs Zelenskis, Vladimirs Putins - 2019. gads
Volodimirs Zelenskis, Vladimirs Putins - 2019. gads Foto: IAN LANGSDON

25. februārī aizvadīta konference "Ukraina. 2024. gads", kurā piedalījās arī Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis. Konferences laikā kāds žurnālists viņam pajautāja visai interesantu jautājumu, vēsta ārvalstu mediji.

Žurnālists Zelenskim vaicājis – ja Putins viņam zvanītu nakts laikā, vai Zelenskis atbildētu uz šo zvanu?

Zelenskis visai īsi un kodolīgi atbildēja: "Kā viņš varētu mani sazvanīt? Viņam nav mobilā telefona, un man nav 1917. gada telegrāfa."

Krievijas karš pret Ukrainu ātri beigsies, kad pasaule beidzot sapratīs diktatora Vladimira Putina režīma globālo draudu patieso līmeni, pirms dažām dienām intervijā ASV telekanālam "Fox News" sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

"Putins ir pārkāpis visas sarkanās līnijas. Viņš ir neadekvāts cilvēks, kas draud visai pasaulei un apgalvo, ka iznīcinās NATO. Un viņš to mēģinās darīt. Kad pasaule to sapratīs, karš beigsies," sacīja Zelenskis.

Pasaule nav gatava režīma maiņai Krievijā, norādīja Ukrainas prezidents.

"Pasaule nav gatava tam, ka Putins zaudē varu. Pasaulei ir bail no izmaiņām Krievijas Federācijā. Savienotās Valstis, Eiropas valstis, globālie dienvidi var panākt izmaiņas," uzsvēra Zelenskis.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu