VIDEO Girgensona "Sabres" zaudē otro maču pēc kārtas un sarežģī sev cīņu par iekļūšanu "play-off"

Uko-Peka Lukonens
Uko-Peka Lukonens Foto: AP/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien spēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Sabres" viesos ar rezultātu 3:8 (2:1, 1:2, 0:5) zaudēja Edmontonas "Oilers" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja deviņas minūtes un sešas sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienā no trijiem iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pirmajā trešdaļā 2:0 "Sabres" labā panāca Jons Peterka un Viktors Ūlofsons, kamēr periodā izskaņā mājinieku deficītu samazināja Leons Draizaitls, kurš ar precīzu metienu noslēdza vairākumu.

Otrajā periodā pēc spēlētām nepilnām piecām minūtēm neizšķirtu panāca Matīass Ekholms, taču turpinājumā vienu vārtu pārsvaru Bufalo komandai atguva Peterka.

Atlikušajā spēles daļā "Oilers" guva sešus bezatbildes vārtus un tika pie pārliecinošas uzvaras. Vēl divus vārtus mājinieku labā guva Zeks Haimens, bet pa reizei precīzi bija Ekholms, Darnels Nērss, Raiens Makleods un Konors Brauns.

Starp uzvarētājiem ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Konors Makdeivids, kuram trešo sezonu pēc kārtas izdevies iekrāt vismaz 110 rezultativitātes punktus.

Bufalo komandas vārtos Uko Peka Lūkonens atvairīja 31 ripu, kamēr otrā laukuma pusē Stjūarts Skiners tika galā ar 26 metieniem.

"Sabres" ar 71 punktu 71 spēlē ieņem 12.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs svētdien, viesojoties pie Kalgari "Flames".