VIDEO Girgensons kaldina "Sabres" uzvaru

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē tika pie uzvaras.

"Sabres" viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) guva panākumu pār Kalgari "Flames", kas piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons uz ledus bija 13 minūtes un piecas sekundes, no kurām minūti un trīs sekundes pavadīja mazākumā.

Latvietis atzīmējās statistikā ar bloķētu metienu, uzvarētiem septiņiem no 12 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām piecām minūtēm Bufalo komandu vadībā izvirzīja Peitons Krebss, bet otrā perioda vidū, realizējot vairākumu, rezultātu izlīdzināja Žonatans Iberdo.

Noslēdzošajā periodā vienu vārtu pārsvaru "Sabres" atguva Jons Peterka, kamēr tukšos mājinieku vārtos pēdējā minūtē pa reizei ripu vēl raidīja Teidžs Tompsons un Konors Kliftons.

Bufalo komandas vārtus sargāja Uko Peka Lūkonens, kurš atvairīja 32 metienus un tika pie rezultatīvas piespēles "Sabres" ceturtajos vārtos. "Flames" vārtsargs Dastins Volfs tika galā ar 24 ripām.

"Sabres" ar 73 punktiem 72 mačos Austrumu konferencē ierindojas 12.pozīcijā un nākamo spēli aizvadīs trešdien, savā laukumā uzņemot Otavas "Senators".