Trešdienas horoskops: 27. marts

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Leestudio/Shutterstock

Horoskops trešdienai, 27. martam.

AUNS

Šodien jāatrod zelta vidusceļš starp tiešu viedokļa paušanu un diplomātiju. Ja būsi skarbs, tad kāds var apvainoties, ja pārāk labestīgs, citi to var izmantot savtīgi.

VĒRSIS

Skaidra doma un skaidra valoda. Kolēģi ļoti novērtēs tavu kompetenci un racionālismu – to, ka stāvi abām kājām uz zemes. Darba vidē vajadzīgs kāds, kurš domā stratēģiski, un tas būsi tu.

DVĪŅI

Sekmīga diena prezentācijām un publiskiem pasākumiem. Kādā no tiem iespējama tikšanās, kuras rezultātā top interesants projekts. Tikai vienošanās noformē juridiski korekti.

VĒZIS

Darbā vai biznesā iespējamas stresa pilnas situācijas, kuras radušās citu nevērības dēļ. Ja tevi aicina būt par glābējzvanu, tad runā par papildus samaksu.

LAUVA

Liela informācijas plūsma – tālrunis „pārkarsis”, e-pasts "uzkāries"... Nu - varbūt ne tik traki, bet gūzma jaunu ziņu būs. Rūpīgi izvērtē: kuras saturīgas un svarīgas, kuras ar tukšu skaņu.

JAUNAVA

Nestaigā ar rūpju rievu pierē, jo dzīve patiesībā ir skaista. Katrā notikumā ir kas pozitīvs, ja arī sākumā situācija šķiet kaitinoša. Varbūt tev kaut kas jāmācās komunikācijas izpausmēs?

SVARI

Svarīgas naudas lietas. Ja gribas vairāk tērēt, tad jāskatās, kā vairāk nopelnīt. Labs laiks karjerai vai biznesa attīstīšanai. Vakarā sazinies un no sirds patērzē ar labāko draugu vai draudzeni.

SKORPIONS

Radošā enerģija augstā līmenī, un arī par intuīciju nevarēsi sūdzēties. Tas ļaus atrast darbā vai biznesā dažādus inovatīvus risinājumus. Neturi sveci zem pūra, bet pastāsti arī citiem.

STRĒLNIEKS

Jāsargās no impulsīvas rīcības un vēlmes riskēt. Vilinājums pēc eksperimentiem profesionālajā jomā var būt liels, taču labāk palikt pragmatiskam un apdomīgam.

MEŽĀZIS

Svarīga prasme komunicēt ar kolēģiem un bez liekām diskusijām vai asumiņiem saskaņot darbības plānus. Finanšu jomā jaunas idejas un iespējas.

ŪDENSVĪRS

Pienākumu daudz, atbildība liela, tāpēc vēlams, lai ir skaidrība un noteiktas prioritātes. Apņēmība un pašpārliecība nesīs panākumus, vari sagaidīt atzinību un atbalstu no citiem.

ZIVIS

Iedvesmas pilna diena: būs vēlme sasniegt mērķus un pārvarēt šķēršļus ceļā uz panākumiem. Labs laiks, lai pievērstos ilgtermiņa plānošanai un izstrādātu stratēģijas nākotnei.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu