Šodien Rīgā turpināsies Lieldienu kultūras un izklaides pasākumi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lieldienu rosība Āgenskalna tirgū
Lieldienu rosība Āgenskalna tirgū Foto: Jānis Škapars/TVNET GRUPA

Šodien Rīgā turpināsies Lieldienu kultūras un izklaides pasākumi, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Šodien no plkst.12 līdz 14.30 VEF Kultūras pilī notiks pasākums "Riti, riti, Saulīte!" Tajā piedalīsies Ilga Reizniece un Māris Muktupāvels, vadīs Zoja Heimrāte. Būs iespēja dziedāt dziesmas un iet rotaļās, piedalīties tradicionālajos rituālos un citās izklaidējošās aktivitātēs, kā arī šūpoties.

No plkst.12 līdz 17 Mežaparka Lielajā estrādē par godu svētkiem notiks pasākums "Lieldienu pikniks". Sanākušos izklaidēs postfolkloras grupa "Daba San" un folkloras kopa "Teikas Muzikanti", kā arī būs izglītojošas aktivitātes bērniem. Pasākumu vadīs Juris Mūrmanis.

No plkst.14 līdz 16 kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks jampadracis Lieldienās ar orķestri "Rīga". Jampadracī piedalīsies orķestra "Rīga" metālpūšamo instrumentu grupa Kristiana Kalvas vadībā, Dmitrijs Pudovs no Rīgas Cirka skolas, un koncertu vadīs Raitis Zapackis.

Lieldienu svētku programmu noslēgs Pavasara festivāla "Windstream" koncerts" Parīzes iedvesmotie" 12.aprīlī plkst.19 Lielajā ģildē. Tajā piedalīsies Adelaide Ferjēra un orķestris "Rīga".

Foto: Lieldienu rosība Āgenskalna tirgū

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu