Masks apgalvo, ka Krievija "noteikti ieņems vairāk teritoriju" (10)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Amerikāņu miljardieris Īlons Masks, komentējot karu Ukrainā, sev piederošajā mikroblogošanas vietnē "X" paziņojis, ka agresorvalsts Krievija noteikti iegūs vairāk teritoriju, nekā tai ir šobrīd.

"Tesla" vadītājs apgalvojis, ka tā ir "traģiska Ukrainas [karavīru] dzīvību izšķiešana, uzbrūkot lielākai armijai ar dziļu aizsardzību, mīnu laukiem un jaudīgāku artilēriju".

Masks arī atzīmē, ka viņa "ieteikums pirms gada bija, lai Ukraina nostiprina savas pozīcijas un izmanto visus savus resursus aizsardzībai".

"Nav izredžu, ka Krievija ieņems visu Ukrainu, jo vietējā pretestība rietumos būtu ļoti spēcīga, taču Krievija noteikti iegūs vairāk zemes, nekā tai ir šobrīd," vietnē "X" raksta miljardieris.

"Jo ilgāk turpināsies karš, jo vairāk teritorijas Krievija iegūs, līdz tā sasniegs Dņepru, kuru būs grūti pārvarēt. Ja karš turpināsies pietiekami ilgi, kritīs arī Odesa," spriež Masks.

Viņš norāda, ka joprojām aktuāls ir jautājums, vai Ukraina zaudēs piekļuvi Melnajai jūrai.

Jau ziņots, ka Masks aptuveni pēdējā gada laikā nācis klajā ar vairākiem pretrunīgiem apgalvojumiem.

Sākotnēji Masks pat tika dēvēts par "Kijivas negaidīto varoni", bet pēdējā laikā Masks nereti atkārto dažādus Krievijas propagandas pieņēmumus.

Komentāri (10)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu