Vīrieti apsūdz par bijušās draudzenes nolaupīšanu un vairākkārtēju izvarošanu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Tinnakorn jorruang/shutterstock

Prokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par savas bijušās draudzenes nolaupīšanu un vairākkārtēju izvarošanu, uzzināja prokuratūrā.

Kā norādīts apsūdzībā, vīrietis 2023.gada pavasarī, pārkāpjot tiesas noteikto aizliegumu tuvoties savai bijušajai draudzenei, ieradās pie viņas mājās, piekāva un izvaroja viņu. Pēc tam vīrietis cietušo sievieti nolaupīja un ar automašīnu aizveda uz Lietuvu, kur divas dienas turēja viesnīcā, kur arī cietušo vairākas reizes izvaroja.

Cietušajai no apsūdzētā vīrieša gūsta izdevās atbrīvoties, pateicoties viesnīcas darbiniekiem, kuriem viņa paziņoja par viņas nolaupīšanu brīdī, kad vīrietis bija īslaicīgi izgājis.

Vīrietis kopumā ir apsūdzēts par 21 noziedzīga nodarījuma izdarīšanu pret minēto sievieti, tai skaitā arī par izmeklēšanas laikā noskaidrotiem nodarījumiem, kas izdarīti pirms cietušās sievietes nolaupīšanas.

Apsūdzētais pašlaik ir apcietinājumā. Notiesājoša sprieduma gadījumā vīrietim draud brīvības atņemšana uz laiku no četriem līdz 15 gadiem.

Pirmstiesas procesa laikā apsūdzētais savu vainu neatzina un apgalvoja, ka notikušais esot "tikai ģimenes konflikts".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu