Piektdienas horoskops: 19. aprīlis

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: kobkik/Shutterstock

Horoskops piektdienai, 19. aprīlim. 

AUNS

Daudz pienākumu un sajūta, ka jāpaspēj vairākas lietas vienlaikus. Sekmīgi tiksi galā. Vakarā draugi aicinās uz pasākumu, un neformālā gaisotnē var izveidoties jauni lietišķie kontakti.

VĒRSIS

Kaut arī brīvdienas pie durvīm, tieši tagad radīsies iespējas pulcēt ap sevi labu komandu, un pastrādāt pie nākotnes iecerēm. Pārāk gan neaizraujies, tavējie gaida tevi mājās.

DVĪŅI

Mēģini darbus beigt ātrāk, iegādājies našķus saviesīgam vakaram un dodies pie savējiem. Jāpatērzē – kā kuram darba nedēļā veicies. Piektdiena ir ļoti jauka diena.

VĒZIS

Daudz optimisma, daudz dzīvesprieka. Draugi labprāt ar tevi komunicēs, un, kā pie piektdienas, aicinās un omulīgu „pasēdēšanu”. Kāda tikšanās var izdiedzēt simpātiju asniņu.

LAUVA

Zināšanas palīdzēs karjerā, un arī citiem varēsi sniegt ieteikumus. Tāpēc ieskaties kursu vai semināru piedāvājumā. Kādam var veidoties sekmīga sadarbība ar ārzemēm vai starptautiskiem projektiem.

JAUNAVA

Vajag sadarboties! Kopīgs darbs nes augļus, un ir iespējas gan paplašināt spēles laukumu, gan labāk nopelnīt. Lielisks laiks, lai realizētu iepriekš izplānotus biznesa projektus.

SVARI

Domas nav pie darba - sirdī pavasaris un prātā nerātnas dēkas. Ja esi brīvs, ir iespējas iepazīties un baudīt romantiskus brīžus. Arī pāriem attiecībās jauna dzirksts un iedvesmojošs vakars.

SKORPIONS

Ir vērts runāt par algas pielikumu vai peļņas procentiem no tās naudas, ko var atnest tavi priekšlikumi. Būsi ļoti aizņemts darbos, taču neatstāj novārtā attiecību tēmu. Vakars piemērots randiņam.

STRĒLNIEKS

Nemierīga diena. Jātraucas no viena darba pie nākamā, jāglābj situācijas, jāpalīdz kolēģiem. Tu esi gandrīz vai kā mūžīgais dzinējs. Par palīdzību atgādini, kad tā būs nepieciešama arī tev.

MEŽĀZIS

Garastāvoklis mainīgs, un domas spēji šaudās. Uz dažām situācijām varbūt reaģēsi emocionālāk nekā vajadzētu, bet neviens to neņems ļaunā. Jo esi labs cilvēks un lielisks kolēģis.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajā jomā pamazām briest pārmaiņas. Vari meklēt jaunus, izdevīgus darba variantus, pievērsties savam biznesam vai ļaut vadībai noprast, ka esi pelnījis algas pielikumu.

ZIVIS

Labs laiks, lai liktu stabilus pamatus nākotnei. Domā un rīkojies, ķeries pie jauniem projektiem, lai ienākumi vairojas. Vakarā palutini sevi ar ko skaistu, gardu vai kādu jauku nieciņu vienkārši priekš sirds.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu