Foto "Esmu egoists." Bijušais boksa čempions atklāti par attiecībām ar vairākām sievietēm

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Deivids Hejs un Siana Osborna
Deivids Hejs un Siana Osborna Foto: @instagram.com/sian.rosemarie

Bijušais boksa čempions Deivids Hejs sarunā ar britu tabloīdu "The Sun" izteicies, ka viņam ar vienu sievieti dzīvē ir par maz.

Brits, kurš oktobrī svinēs savu 44. dzimšanas dienu, kopš 2020. gada ir kopā ar modeli Sianu Osbornu, taču viņi ir atvērtās attiecībās.

"The Sun" raksta, ka pāris, izmantojot iepazīšanās lietotni "Raya", meklē trešo gultas biedru - sievieti. 

"Mums patīk pozitīva enerģija, labsajūta, ceļošana uz skaistām vietām, saullēkti un saulrieti. Meklējam kontaktus ar līdzīgi domājošām skaistulēm," viņi vēsta.

Hejs par sevi ir teicis: "Esmu egoistisks puisis. Es vienmēr gribu vairāk un reti esmu apmierināts. Mani grauž iekšējie dēmoni."

Hejs un Osborna iepriekš bija trīspusējās attiecībās ar dziedātāju Unu Hīliju. "Mums bija lieliskas attiecības. Viņš man uzreiz pateica, ka es neesmu vienīgā sieviete, ar kuru viņš tiekas," skaidroja īriete.

Tomēr viņa īsti nevēlējās būt šādā lomā. "Tas īsti nebija priekš manis. Viņš var iegūt visas sievietes, kuras vēlas. Viņam ar vienu sievieti nekad nepietiek," piebilda Hīlija.

Savas karjeras laikā profesionālajā ringā Hejs izcīnīja 28 uzvaras un piedzīvoja četrus zaudējumus. Gaitas boksā viņš noslēdza ar diviem zaudējumiem pret savu tautieti Toniju Beljū.  

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām