"Kamēr šovs, tikmēr bērna tev nebūs!" Magones Liedeskalnas vecākā dēla tēvs viņai izteicis ultimātu (4)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Liedeskalna aktualizējusi uzturlīdzekļu tēmu, cīnoties par savu bērnu tiesībām. Skatoties ģimenes albumu, viņa pieminēja arī vecāko dēlu, kurš dzīvo Anglijā un kuru viņa nav satikusi jau vairākus gadus. 

Magone ir māmiņa četriem bērniem – dēliem Robertam, Raimondam, Fēniksam un meitai Magnolijai Latvijai. Vecākais dēls Roberts dzīvo pie tēva Oskara Anglijā, bet trīs jaunākie mīt zem Magones jumta – Raimonda tēvs ir Ventis, bet Fēniksa un Magnolijas tēvs ir Žanis. "Man, redz, ir jāpietiek visam un visiem, bet večiem nav," pikta ir Magone, runājot par uzturlīdzekļiem.

Par vecāko dēlu Robertu, kurš dzīvo Anglijā, viņa apzinīgi maksā valstī noteiktos uzturlīdzekļus 210 eiro apmērā. Šādu minimālo summu noteikusi valsts, vecākam tā jāmaksā savam bērnam vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem. 

Magone savu vecāko dēlu nav satikusi vairākus gadus. Pēdējo reizi viņi satikušies 2019. gada vasarā. "Līdz 2010. gada pavasarim dzīvojām Anglijā, Londonā, toreiz jau biju precējusies ar Žani. Toreiz mums jau ģimenē bija Roberts un Raimonds," pastāsta Magone.

Dēls Anglijā dzīvojot tāpēc, ka Magone vēlējusies dēlam labāku dzīvi. Dēla tēvs nokārtojis, ka Magonei nav tiesību izvest dēlu no Anglijas, un vēl ļaunāk - pret Magoni iesniegtas sūdzības par bērna pamešanu un dažādām citām nepatīkamām lietām, par kurām viņai ir smagi runāt.

Pēc 2019. gada Magones vecākais dēls ciemojies Latvijā, taču, kā viņa apgalvo, tēvs nav vedis Robertu pie viņas. Roberta tēvs izteicis Magonei ultimātu: "Kamēr tev būs šovs, dēlu tu neredzēsi!" Tā tas arī ir palicis. 

Magone uzskata, ka ir tiesīga satikt savu bērnu, bet abu starpā neesot nekādas komunikācijas. "Dēla tikpat kā nav. Atdodu naudu svaigā gaisā. Ne man bildītes, ne stāstu, ne ziņu par veselību," skumji nosaka Magone. Magone šo gadu laikā mēģinājusi sazināties ar vecākā dēla tēvu Oskaru, bet diez cik sekmīgi tas nav izdevies. Nu komunikācija ir pārtrūkusi pilnībā. Viņa pat nezinot, vai dēls saņem viņas sūtītās dāvanas dzimšanas dienā. 

Šobrīd vecākajam dēlam ir 14 gadi. Magone draudzenei atklāja sarūgtinājumu par daudzu nosodījumu, kāda viņa ir kā māte: "Kāpēc to neviens nesaprot, ka man nav kas dod, mani neviens neuztur."

Vairāk skaties 1188.lv.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu