:format(webp)/nginx/o/2025/05/24/16867440t1h25fb.jpg)
Sestdienas, 24. maija pēcpusdienā vairāki X lietotāji sūdzējušies par nepilnībām platformas darbībā. Sūdzības apstiprina arī vietnes "Downdetector" dati, kurā atrodama informācija par sociālo tīklu darbības traucējumiem.
Lielākā daļa lietotāju ziņoja par problēmām ar lietojumprogrammu, taču saņemtas arī sūdzības par pašu X vietni. Piemēram, mēģinot atjaunot ierakstu "lenti" X vietnē, parādās paziņojums: "Kaut kas noticis nepareizi. Mēģiniet pārlādēt lapu no jauna."
Šie traucējumi novēroti visā pasaulē. Jo īpaši ziņojumi par problēmām ar platformas darbu nāk no ASV, Kanādas, Francijas un citām Eiropas valstīm, Krievijas, Turcijas un Japānas.
Piecpadsmit minūšu laikā vietnē "DownDetector", kas reģistrē lietotāju iesniegtos ziņojumus par tehniskām problēmām, bija uzkrājušies vairāk nekā 25 000 sūdzību.
Kā vēsta izdevums "Verge", ceturtdien ASV Oregonas štatā datu centrā, kas pieder platformai "X", izraisījies ugunsgrēks.
Pēc ziņojumiem par ugunsgrēku tika saņemtas sūdzības, ka "X" nedarbojas, taču tobrīd traucējumi šķita salīdzinoši nelieli.