Čehija pārspēj Krieviju un izcīna bronzas medaļas

Pasaules čempionāta spēlē par bronzas godalgām šodien Čehijas hokejisti ar 7:4 pieveica Krievijas izlasi.

Čehija un Krievija 7:4 (2:3, 3:1, 2:0).
Červenka (4), Pruha (Rolineks, Mareks, 11), Pruha (23), Červenka (Pruha, 31), Červenka (Plekanecs, 36), Mareks (47), Plekanecs (Jāgrs, Červenka, 59, t.v.); Kovaļčuks (Radulovs, Tjutins, 10), Kuļikovs (Afinogenovs, Gorovikovs, 10), Kovaļčuks (Radulovs, Zinovjevs, 19), Tarasenko (Zinovjevs, Korņejevs, 37).
Vārtsargi: Pavelecs (43/39) - Baruļins (28/22).
Soda minūtes: 4-6.

Jau 4. minūtē spēles rezultātu atklāja čehu uzbrucējs Romāns Červenka, bet pirmās trešdaļas vidū 15 sekunžu laikā Iļja Kovaļčuks un Dmitrijs Kuļikovs panāca 2:1 Krievijas izlases labā. Jau pēc nepilnas minūtes Petrs Pruha atjaunoja līdzsvaru rezultātā, tomēr pēc pirmā perioda ar vienu vārtu pārsvaru vadībā bija krievi, jo 67 sekundes līdz trešdaļas beigām Kovaļčuks panāca 3:2.

Otrās trešdaļas sākumā Pruha pēc Jemeļina kļūdas guva savus otros vārtus mačā, trešoreiz mačā panākot neizšķirtu. Trešdaļas 11. minūtē Červenka pēc Atjušova neveiksmīgas atspēles Baruļinam izvirzīja čehus vadībā, bet 16. minūtē Červenka guva savus trešos vārtus mačā. Tomēr jau pēc nepilnas minūtes Vladimirs Tarasenko samazināja rezultāta starpību.

Trešā perioda 7. minūtē pēc Jana Mareka precīza metiena čehi atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet nepilnas divas minūtes līdz mača beigām ripu jau tukšos vārtos ieraidīja Tomašs Plekanecs.

Šovakar, plkst. 21.30 sāksies turnīra pēdējā un izšķirošā spēle, kurā cīņu par zelta medaļām sāks Zviedrijas un Somijas hokejisti.