Daugaviņam piespēle, «Senators» finālā panāk 1-1

Latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš aizvadītajā naktī palīdzēja savai pārstāvētajai komandai izcīnīt uzvaru Amerikas hokeja līgas otrajā finālspēlē, vēsta «Theahl.com».

Binghemtonas «Senators» pagarinājumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Hjūstonas «Aeros» hokejistus un sērijā tagad ir neizšķirts 1-1.

Daugaviņš rezultatīvi asistēja mača sākumā, palīdzot Bobijam Batleram skaitliskajā vairākumā atklāt spēles rezultātu. Nedaudz vēlāk pirmā perioda 6. minūtē «Aeros» spēlētājs Keisijs Velmans arī realizēja vairākumu un panāca 1:1.

Uzvaras vārti tika gūti pagarinājuma 8. minūtē, kad precīzs bija Džims O'Braiens.

Kopumā Daugaviņš Kaldera kausa izcīņas 19 mačos guvis 10 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.