Nadals Austrālijā izjauc Šveices finālu (12)

Šodien kļuva zināms otrs finālists Austrālijas atklātā tenisa čempionātā un par to kļuva spānis Rafaels Nadals.

ATP ranga līderis Nadals trīs setu cīņā ar 7-6 (7:4), 6-3, 6-3 pārpsēja vienu no saviem sīvākajiem pretiniekiem šveicieti Rodžeru Federeru, kurš rangā ieņem sesto vietu.

Finālā Nadals tiksies pret citu Šveices tenisistu Staņislasu Vavrinku, kurš pusfinālā četru setu mačā pārspēja čehu Tomašu Berdihu.

Nadals «Australian Open» titulu ir ieguvis vienu reizi un tas notika 2009.gadā, tikmēr Vavrinka šajā «Grand Slam» turnīrā nav triumfējis.

Kopumā Nadals un Vavrinka kortos tikušies 12 reizes, visās uzvaru izcīnot spānim.