Pirms došanās uz Stokholmu uzvara pār Franciju Video Pozitīvi

Apollo

Jānis Freimanis, «Apollo»

Komentāri: (0)

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta Latvijas valstsvienības hokejisti šodien «Arēnā Rīga» ar 3:1 uzvarēja Francijas izlasi.

Pirms došanās uz Stokholmu uzvara pār Franciju

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvija un Francija 3:1 (1:0, 1:0, 1:1).
Sprukts (K. Rēdlihs, M. Rēdlihs, 9, vair.), K. Rēdlihs (Sprukts, Galviņš, 30, vair.), Meija (Bukarts, Galviņš, 56).
Vārtsargi: Masaļskis (24/24) - Lanrī (21/19).
Soda minūtes: 6-8.

Mačs iesākās ar ļoti bīstamu momentu pie Edgara Masaļska vārtiem, dažas minūtes vēlāk pa vārtu stabiņu trāpīja Armands Bērziņš, bet pirmās trešdaļas vidū skaitlisko vairākumu realizēja Jānis Sprukts, kurš vārtu priekšā pielaboja Krišjāņa Rēdliha metienu - 1:0. Pēc gūtajiem vārtiem Latvijas izlasei bija vēl pāris labas izdevības, bet perioda izskaņā tuvāk panākumam bija francūži.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē abas komandas nesekmīgi centās realizēt vairākumu, bet pēc tam apmainījās ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Trešdaļas vidū Latvijas komanda vēlreiz ieguva tiesības uz vairākumu un ar metienu no zilās līnijas Miķeļa Rēdliha piesegto franču vārtsargu Fabrīsu Lanrī pārspēja Krišjānis Rēdlihs - 2:0. Trešdaļas turpinājumā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, turklāt mājinieki spēlēja vairākumā, tomēr rezultāts nemainījās.

Trešā perioda sākumā Latvijas komanda izturēja divas minūtes skaitliskajā mazākumā, bet vienādos sastāvos laukumā turpinājās līdzvērtīga cīņa. Trešdaļas vidū Latvijas izlase vēlreiz palika mazākumā, tomēr arī šoreiz Masaļskis palika nepārspēts. Diemžēl desmit sekundes līdz mača beigām pēc paviršības savā zonā Masaļski pārspēja franču hokejists.

Par labākajiem spēlētājiem šajā mačā tika atzīti Edgars Masaļskis un Fabrīss Lanrī.

Atgādinām, ka pirmdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē Latvijas izlase uzvarēja pēcspēles metienu sērijā ar 3:2.

Pasaules čempionāts Zviedrijā un Somijā sāksies jau piektdien, bet Latvijas hokejisti pirmo maču aizvadīs sestdien, kad mērosies spēkiem ar Krieviju.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

F-1 čempionāta kopvērtējums

  Pilots Komanda P
1 Sebastjans Fetels Red Bull 89
2 Kimi Raikonens Lotus 85
3 Fernando Alonso Ferrari 72
4 Lūiss Hemiltons Mercedes 50
5 Felipe Masa Ferrari 45
6 Marks Vēbers Red Bull 42
7 Romēns Grožāns Lotus 26
8 Pols di Resta Force India 26
9 Niko Rosbergs Mercedes 22
10 Džensons Batons McLaren 17
Rādīt visus
11 Serhio Peress McLaren 12
12 Daniels Rikjardo Toro Rosso 7
13 Adrians Zutils Force India 6
14 Niko Hulkenbergs Sauber 5
15 Žans-Ēriks Vernjē Toro Rosso 1
16 Valteri Botass Williams 0
17 Pastors Maldonado Williams 0
18 Estebans Gutjeress Sauber 0
19 Žils Bjanki Marussia 0
20 Šarls Piks Caterham 0
21 Gjedo van der Garde Caterham 0
22 Makss Čiltons Lotus 0

Apollo E-veikali

Vārda dienas

Vairāk

Šodienas gaviļņieki:
Emīlija

Ahmads, Gaidars, Gulnara, Guļnara, Horens, Indira, Indīra, Ismails, Karims, Kālebs, Mehribana, Murads, Muslims, Osmars, Fatma, Fatina, Ahmeds, Airats, Ali, Alija, Džamila, Emiliana, Emilija, Emilijana, Emiljana, Emīlja, Farhads, Farida, Farids, Fatima, Emīla

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Neliels mākoņu daudzums
Rīga pašreiz +10,9 ℃
Neliels mākoņu daudzums

Vējš: DR 2 m/s
Saule lec: 04:47
Saule riet: 21:45
Dienas ilgums: 16:58

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

22.05.2013

Reklāma