Širokovam sezona ir beigusies

Trešajā play off spēlē Novokuzņeckas «Metalurg» zaudēja Magņitogorskas «Metalurg». Aleksejs Širokovs rezultatīvi piespēlēja, tomēr komanda zaudēja izslēgšanas spēļu sērijā, tāpēc Širokovam sezona ir beigusies.

Krievija

Spēle iesākās līdzīgi. Pirmo noraidījumu tomēr nopelnīja Ņižņijkamska, taču dažas minūtes vēlāk ieguva skaitlisko vairākumu. Sešpadsmitajā minūtē no Alekseja Širokova piespēles skaitlisko vairākumu realizēja Rihards Kapušs. Līdz perioda beigām Magņitogorska rezultātu izlīdzināja.

Divdesmit sestajā minūtē Magņitogorskas «Metalurg» izvirzījās vadībā, tomēr Novokuzņecka rezultātu izlīdzināja. Četrdesmit sestajā minūtē Aleksandrs Boikovs guva Magņitogorskai uzvaras vārtus.

Krievijas superlīgas astotdaļfināla sērijā Novokuzņeckas «Metalurg» ar 0:3 zaudēja Krievijas regulārā čempionāta uzvarētājai Magņitogorskas «Metalurg». Aleksejam Širokovam sezona Novokuzņeckas «Metalurg» sastāvā ir beigusies.

Toljati «Lada» trešajā spēlē atzina Maskavas «Dinamo» pārākumu ar 0:2. Sērijā — 2:1 Toljati labā.

Nākamajā kārtā tikusi Ņižņijnovgorodas «Torpedo». Viņi ar 4:1 uzvarēja Čeļabinskas «Mečel», sērijā uzvarot ar 3:1.

Almetjevskas «Neftjaņik» ar Edgaru Masaļski vārtos cieta zaudējumu ar 1:2 pret Kemerovas «Energija». Šobrīd sērijā rezultāts ir 2:2.

«Sauso» spēli Maskavas «CSKA» sastāvā aizvadījis Pēteris Skudra. Viņi ar 1:0 uzvarēja Čerepovecas «Severstaļ».

Zviedrija

«Brynäs IF» Zviedrijas Elitserien ceturtdaļfināla sērijā zaudēja «Frölunda HC» ar 1:4. Spēles liktenis izšķīrās pirmajā periodā, kad «Frölunda HC» izvirzījās vadībā ar 3:1. Rodrigo Laviņam «Brynäs IF» sastāvā sezona ir beigusies. Viņa komanda play off sērijā zaudēja ar 0:4.