Sprukts palīdz «HPK» pietuvoties Somijas zeltam

Somijas SM-līgas trešajā finālspēlē svarīgu uzvaru izcīnīja Hemēnlinnas «HPK». Jānis Sprukts spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli.

Somijas SM-līgā solis jeb uzvaras tiesa līdz zelta godalgām atlikusi Hemēnlinnas «HPK» vienībai, kas trešajā finālsērijas spēlē pārspēja Pori «Ässät» ar 5:3.

Pamats panākumam tika ieguldīts jau pirmajā periodā, kad Janne Lahti guva divus vārtus (vienus pēc Sprukta piespēles) un vienus Ville Leino, panākot jau spēles 9. minūtē rezultātu 3:0 «HPK» labā.

Lai arī spēles turpinājumā «dūži» spēja rezultāta starpību samazināt, «HPK» izdevās nosargāt uzvaru — 5:3.

Jānis Sprukts spēlē nopelnīja arī divu minūšu sodu, bet Kaspars Astašenko spēles protokolā neizcēlās.

Spēļu sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2:1 «HPK» labā. Nākamā spēle notiks Pori 22. aprīlī.