Grupa «Backflow» piedāvā debijas singlu

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «Backflow» laidusi klajā savu debijas singlu [s:17168], ar ko piedalījās un uzvarēja turnejā «Coca-Cola Soundwave Discovery».

Festivāls noritēja 24. un 25. augustā, un tā grupai bija vienreizēja iespēja uzstāties kopā ar pasaulē atzītiem māksliniekiem un mūsu pašu «Prāta vētru».

«Let Me Be Your Star» augstu novērtēja Baltijas mūzikas eksperti, un no šīs nedēļas tā dzirdama visās Latvijas radiostacijās.

«Dziesma ir par dzīves ceļu, par tā meklējumiem un cilvēkiem, kas vēlas palīdzēt, bet neapzinās, ka ar savu palīdzību krietni pārspīlē. Labu gribēdami, viņi nemana, ka patiesībā tikai traucē, un tas viss beigās noved pie konflikta. Iestājoties par savu patiesību, cilvēki bieži vien aizmirst par medaļas otru pusi, aizmirst, ka katram savs ceļš ejams, kas vienam der, otram, iespējams šķiet absolūti nepieņemams. Par to arī ir dziesma, ka katram der ieklausīties savā sirdī, ticēt saviem sapņiem, lai dotos pretim zvaigznēm,» skaidro «Backflow».

Sākotnēji «Backflow» tapa kā dažādu, proti, latviešu, krievu un brazīliešu kultūru sintēzes projekts, kas vieno atšķirīgu mentalitāšu indivīdus kopīgā idejā un izpratnē par rokmūziku. Projekts tapa šā gada sākumā uz jau pazīstamās grupas «Mary Jane» bāzes. Saglabājot grupas kodolu (Jānis Grants, Raivis Rubenis, Ernests Lībietis) nemainīgu, viņiem pievienojās brazīliešu bundzinieks Jayr Fernandes. Diemžēl maija sākumā ģimenes apstākļu dēļ viņš bija spiests doties atpakaļ uz Brazīliju, bet, par laimi, viņa vietu bija gatavs ieņemt Ēriks Lizbovskis, kas pēdējos divus gadus aizvadījis, muzicējot un smeļoties pieredzi Londonā.

Patlaban «Backflow» aktīvi koncertē un strādā studijā pie jaunu dziesmu ierakstiem.

http://www.backflowband.com/

Uz augšu