Verpakovskis palīdz gūt divus vārtus

Horvātijas čempionāta spēlē Māris Verpakovskis piedalījās divu vārtu gūšanā, palīdzot Splitas «Hajduk» ar 3:1 izbraukumā pārspēt «Varteks» futbolistus.

Mača pirmajā puslaikā Verpakovskis atdeva piespēli Sinišam Liničam, kurš panāca 1:0 «Hajduk» labā. Bet spēles pirmās daļas turpinājumā Verpakovskis nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Mirko Hrgovičs. Pēc pārtraukuma Hrgovičs guva vēl vienus vārtus «Hajduk» labā, bet «Varteks» komandas labā vienīgos vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Mario Lučičs.

Pateicoties uzvarai pār «Varteks», pirms ziemas pārtraukuma «Hajduk» komanda Horvātijas čempionāta turnīra tabulā saglabā trešo vietu.