Daugaviņam 1+1, «Senators» spēlēs Kaldera kausa pusfinālā

Latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā AHL komanda Binghemtonas «Senators» aizvadītajā naktī iekļuva Kaldera kausa pusfinālā.

Austrumu konferences pusfināla sērijas sestajā mačā «Senators» viesos ar 3:0 pieveica Portlendas «Pirates», sērijā triumfējot ar 4-2.

Daugaviņš jau mača 25. sekundē asistēja Džimam O'Braienam, kurš atklāja rezultātu, bet minūti un 21 sekundi līdz spēles beigām raidīja ripu tukšos «pirātu» vārtos, laupot pretiniekiem pēdējās cerības uz izglābšanos. Tāpat latviešu uzbrucējs nopelnīja četras soda minūtes un lietderības koeficientu +2.

Tikmēr «Senators» vārtsargs Robins Lēners šajā mačā atvairīja visus 36 pretinieku metienus.

Austrumu konferences finālsērijā līdz četrām uzvarām «Senators» hokejisti tiksies ar Šārlotas «Checkers» vai Vilksbāres/Skrentonas «Penguins». Pagaidām ar 3-2 sērijā vadībā ir «Checkers» komanda.