Līdz «Fonofest» atlikusi mazāk nekā nedēļa

FOTO: Publicitātes foto.

Līdz brīdim, kad Cēsu novada «Uplandos» uz divām dienām vērsies «Fonofest» ieejas vārti, atlikušas vairs tikai septiņas dienas, tāpēc festivāla organizatori aicina sagatavoties jau laicīgi.
Ņemot vērā, ka līdz «Fonofest» ir atlicis pavisam maz laika, svarīgi ir visu neatlikt uz pēdējo brīdi. Iepriekšēja gatavošanās ir būtisks labi aizvadīta festivāla faktors, tāpēc, vadoties pēc uzkrātās pieredzes, festivāla organizatori sniedz pāris padomus.

Ārkārtīgi svarīgi ir kritiski izvērtēt līdzi ņemamo mantu sarakstu - jo mazāk, jo labāk! Portatīvos datorus, pleijerus un citas vērtīgas, taču festivālā ne pārāk nepieciešamas lietas vēlams atstāt mājās. Īpašu uzsvaru liekot uz mūzikas atskaņotājiem - par to ļaujiet parūpēties grupām un dīdžejiem.

Tāpat laicīgi izdomā kā nokļūt norises vietā! Arī šogad festbuss.lv gatavo transportu, kurš gan nogādās, gan aizvedīs no «Uplandiem». Pieteikšanās sākot ar 1.jūlija plkst.21:00 mājaslapā «festbuss.lv».

Noteikti jāpaķer arī kāds rezerves drēbju gabals, lai var aktīvi iesaistīties sportiskajās aktivitātes, kā arī kaut kas piemērots gadījumā, ja nomāc vēlme aiziet uz tuvējo ezeru nopeldēties. Kaut arī festivālā uz vietas būs iespējams uzlādēt mobilo tālruni, iesakām to izdarīt īsi pirms došanās ceļā, kā arī cītīgi izskatīt programmu, lai noteikti nepalaistu garām to, ko nevēlaties palaist garām.

Atgādinām, ka 8. un 9.jūlijā Cēsu novada «Uplandos» mūzikas festivāla «Fonofest» ietvaros uz četrām skatuvēm kāps vairāk kā četrdesmit grupas no deviņām valstīm un zināmākie pašmāju dīdžeji. Tāpat festivālā ierasti norisināsies sportiskās aktivitātes.

Biļetes par Ls 15.- iespējams iegādāties «Biļešu servisa» kasēs. 

«fonofest.com»

Uz augšu