Masaļskim uzvara pret KHL Gagarina kausa ieguvējiem

Hantimansijskas «Jugra» hokejisti šodien Baškortostānas prezidenta kausa izcīņā uzvarēja laukuma saimniekus Ufas «Salavat Julajev».

«Jugra», kuras vārtus sargāja latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis, bija pārāka ar 4:2. Pēc pirmās trešdaļas viesi bija vadībā ar 2:1, pēc spēlētām 40 minūtēm jau ar 4:1, bet pēdējā periodā «Salavat Julajev» vienus vārtus atguva.

Latviešu vārtsargs laukumā pavadīja visu maču, atvairot 24 no 26 «Salavat Julajev» hokejistu metieniem.

«Apollo» jau ziņoja, ka zaudējumu šodien piedzīvoja Rīgas «Dinamo», kuri izbraukumā Doņeckā piekāpās Sanktpēterburgas SKA klubam.