Kuldam piespēle «IceCaps» uzvarā

Aizvadītajā naktī uzvaru svinēja Artūra Kuldas pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Sentdžonsas «IceCaps».

«IceCaps» hokejisti izbraukuma spēlē ar 4:3 pieveica Bridžportas «Sound Tigers» komandu.

Latvijas izlases aizsargs pirmās trešdaļas 8. minūtē asistēja Railijam Holcapfelam, kurš atklāja spēles rezultātu. Tāpat Kulda šo maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon 23 gadus vecais Kulda AHL aizvadījis 12 spēles, gūstot trīs vārtus un izdarot trīs rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnot desmit soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +6.

«IceCaps» komanda ar 21 punktu 14 spēlēs pašlaik ir 1. vietā Austrumu konferences Atlantijas divīzijā.