Klotenes «Flyers» hokejisti sagrauj Volfsburgu

Šodien Špenglera kausa izcīņā pirmo uzvaru izcīnīja Klotenes «Flyers» hokejisti, kuri ar 6:0 sagrāva Vācijas komandu Volfsburgas «Grizzly Adams».

Volfsburgas klubam šī bija pirmā spēle turnīrā, savukārt Klotenes hokejisti pirmdien jau aizvadīja maču pret Rīgas «Dinamo».

Pēc pirmā perioda «Flyers» bija vadībā ar 1:0, pēc spēlētām četrdesmit minūtēm šveicieši jau iekrāja trīs vārtu pārsvaru, bet mača trešajā trešdaļā guva vēl trīs vārtus.

Uzvarētājiem divi vārti Romāna Vika rēķinā, bet pa reizei precīzi bija Mikijs Dupons, Janiks Herrens, Marsels Ženni un Viktors Stančesku.

«Apollo», kā «Dinamo» oficiālais informatīvais atbalstītājs, informēs arī par nākamajiem jaunumiem, kuri saistīti ar Špenglera kausa izcīņu.