Gorkšam un Rudņevam zaudējumi valsts čempionātos (4)

Latvijas izlases futbolista Kaspara Gorkša pārstāvētā «Reading» komanda svētdien savā laukumā Anglijas futbola premjerlīgas spēlē ar 1:3 zaudēja «Tottenham» futbolistiem.

Gorkšs laukumā devās savas komandas pamatsastāvā, taču nepalīdzēja «Reading» klubam izvairīties no zaudējuma.

«Tottenham» labā divus vārtus guva Žermēns Defo, bet vienus iesita Gerets Beils. «Reading» vienīgos vārtus guva mača pēdējā minūtē, kad precīzi sita Hals Robsons-Kanu.

«Reading» piedzīvoja otro zaudējumu trīs un ar vienu punktu ieņem pirmspēdējo 19. vietu turnīra tabulā.

Tikmēr Rudņeva pārstāvētā «Hamburger SV» izbraukumā ar 2:3 zaudēja Frankfurtes «Eintracht» klubam. Rudņevs spēli sāka sākumsastāvā, bet mača 66. minūtē tika nomainīts.

Mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz pirmā puslaika beigām viesi vienu vārtus atguva. Pēc stūra sitiena Rudņevs bumbu tālāk adresēja partnerim, kurš guva vārtus.

53. minūtē laukuma saimnieki panāca 3:1, bet pēc desmit minūtēm «Hamburger SV» vienus vārtus atguva.