Lingita Lina Bopulu iegūst «Playmate Miss Talent» titulu

Lingita Lina Bopulu iegūst «Playmate Miss Talent» titulu

FOTO: Twitpic

Jau vēstījām, ka Latvijas «Playboy» izdevums cīņā par titulu «Playmate» uz Filipīnām sūtīja Lingitu Linu Bopulu. Mūsu pārstāvei interneta balsojumā neizdevās iegūt visvairāk punktu, tādēļ galvenais tituls gājis secen. Tomēr Lingita ieguvusi piekto vietu un titulu «Miss Talent», ar ko arī apsveicam!

Savā profilā «draugiem.lv» Lingita pateicas visiem par atbalstu. Viņa jūtoties labi un priecājoties par doto iespēju - gan doties šajā piedzīvojumā, gan prezentēt valsti, kuru mīl un ciena.

Filipīnās Lingita vēlreiz pārliecinājusies, ka «Playboy» ir vīriešu dzīvesstila žurnāls un meitenes, kuras tam fotografējas, esot vienas no jaukākajām un sirsnīgākajām, kādas dzīvē viņa satikusi.

Lingita arī atklājusi, ka talantu konkursā gan spēlējusi klavieres, gan dziedājusi. Bopulu vairāk gan izpaudusies klavierspēlē, jo tieši ar šo talantu daba viņu apveltījusi visvairāk.

Lingita arī ļauj ieskatīties sava talanta izpausmēs - kā raksta Lingita - šis esot vienīgais video, kurā fiksēta viņas klavierspēle. Video tapis pirms četriem gadiem:

Uz augšu