Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Maikls Džeksons vēl joprojām ir visvairāk pelnošā zvaigzne

FOTO: Reuters/Scanpix

Dziedātājs Maikls Džeksons aizvadītajā gadā nopelnījis visvairāk gan starp dzīvajām, gan mirušajām slavenībām, liecina žurnāla «Forbes» apkopotā informācija.

Gada laikā līdz 2013.gada jūnijam Džeksona īpašumu pārvaldītāji guvuši ieņēmumus 160 miljonu dolāru (81,6 miljonu latu) apmērā, liecina «Forbes» sastādītais mirušo slavenību ienākumu saraksts.

Pēc «Forbes» iepriekšējām aplēsēm pelnošākā dzīvā slavenība ir Madonna, kas aizvadītā gada laikā nopelnījusi 125 miljonus dolāru.

Kā norāda žurnāls, pēdējo piecu gadu laikā trešo reizi mirusi slavenība kļuvusi par pelnošāko zvaigzni.

Džeksona īpašumu pārvaldītāju ienākumus veicināja «Cirque du Soleil» šovi ar dziedātāja slavenākajām dziesmām, kā arī no viņam piederošo «Sony/ATV» dziesmu autortiesībām, kuru vidū ir gan viņa dziesmas, gan vairums citu prominentu mūziķu skaņdarbu.

Šogad otrajā vietā nonācis Elviss Preslijs, kas nopelnījis 55 miljonus ASV dolāru, savukārt trešajā ar 37 miljoniem dolāru ierindojies amerikāņu animators Čārlzs Šulcs.

2013.gada vispelnošākās mirušās slavenības:

1. Maikls Džeksons - 160 miljoni ASV dolāru;

2. Elviss Preslijs - 55 miljoni ASV dolāru;

3. Čārlzs Šulcs - 37 miljoni ASV dolāru;

4. Elizabete Teilore - 25 miljoni ASV dolāru;

5. Bobs Mārlijs - 18 miljoni ASV dolāru;

6. Merilina Monro - 15 miljoni ASV dolāru;

7. Džons Lenons - 12 miljoni ASV dolāru;

8. Alberts Einšteins - 10 miljoni ASV dolāru;

9. Betija Peidža - 10 miljoni ASV dolāru;

10. Teodors Geizels - 9 miljoni ASV dolāru.

Redaktors iesaka