Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Kā nākotnē izskatīsies «Volvo»?

FOTO: AFP/Scanpix

«Volvo» ASV notiekošajā Detroitas auto izstādē, demonstrējot savu jauno «XC Coupe» koncepta auto, atklājis, kā nākotnē varētu izskatīties «Volvo» krosoveri.

Izstādē prezentētais «XC Coupe» modelis ir otrais no trīs rūpīgi izstrādātām versijām, kas demonstrē, kurā virzienā varētu attīstīties autoražotāja «XC90» krosovers, vēsta «Autonews.com».

Koncepta auto dizainā plaši izmantota īpaša sakausējuma gumija, kas automašīnai piešķirs jaunu un modernu funkcionalitāti, kā skaidro viens no «Volvo» dizaineriem Tomas Engenlats.

«Volvo» automašīnas vienmēr bijušas funkcionālas, līdz šim tās bijušas izteikti racionālistiskas, ļoti praktiskas un drošas automašīnas, piebilst uzņēmuma mārketinga pārstāvis Alans Vissers. «Jaunie «Volvo» modeļi iegūs vairāk emocionālu detaļu, lai labāk piemērotos mūsu klientu individuālajām vēlmēm,» skaidro Vissers.

Plānots, ka jaunajam «XC-90» sērijveida modelis pirmo reizi tiks prezentēts šī gada beigās, sākot ar 2015.gadu tas varētu sākt parādīties starptautiskajās auto izstādēs, sola «Volvo» pārstāvji.

Redaktors iesaka