Alus «Lāčplēsis Dzintara» saņēmis bronzas godalgu pasaulē lielākajā alus konkursā World Beer Cup 2014 (21)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: TV3 publicitātes foto

Viens no vispopulārākajiem Latvijas alus zīmoliem «Lāčplēsis Dzintara» saņēmis bronzas godalgu pasaulē lielākajā alus konkursā «World Beer Cup 2014», kas tiek pielīdzināts alus darītāju «olimpiskajām spēlēm». Konkurss norisinājās Denverā, ASV, un tajā piedalījās 1403 alus darītavas ar vairāk nekā 4700 dažādām alus šķirnēm.

Alus «Lāčplēsis Dzintara» saņēmis bronzas godalgu kategorijā Amerikas stila dzintara lāger. Uldis Vērsis, «Lāčplēša» alus darītavas Liepājā vadītājs: «Izturēt sīvo alus darītavu konkurenci un iegūt bronzas godalgu šajā prestižajā alus konkursā, ir liels pagodinājums ne tikai mūsu alus darītavai, bet atzinība visai valstij un nācijai. Lāčplēša Dzintara alus šķirne ir īpaša ar tās skaisto dzintara krāsu un izcilo garšu, un mēs esam lepni, ka pasaules labākie alus eksperti to ir atzinīgi novērtējuši, un ka esam vienīgie no Baltijas valstīm, kuri ieguvuši šo prestižo godalgu.»

Alus darītavas pārstāvēja 58 pasaules valstis no 5 kontinentiem. Savukārt žūrijā bija 219 alus eksperti no 31 valstīm. Konkursu organizē Alus darītavu asociācija ASV.

«Lāčplēsis Dzintara» ir viens no trim vispopulārākajiem alus darītavas «Lāčplēsis» aliem. Šī šķirne pārstāv pasaulē populāro lāger alu, kam ir gaiša dzintara krāsa un grauzdēta iesala garša. Perle aromātiskie apiņi rada patīkamu aromātu, un Magnum rūgtie apiņi līdzsvaro alus garšu, kā arī piešķir tam rūgtumu.

«Lāčplēša alus darītava»

«Lāčplēšu alus darītava» ir trešais lielākais alus ražotājs Latvijā un viens no straujāk augošajiem alus zīmoliem Latvijā. Tās pirmsākumi 1948. gadā ir saistīti ar Lielvārdē dibināto leģendāro kolhozu «Lāčplēsis», no kā arī cēlies alus zīmola nosaukums. No 2005. gada par A/s «Lāčplēša alus» īpašnieku kļuva Skandināvijas otrs lielākais alus ražotājs – akciju sabiedrība «Royal Unibrew», kas vairākus gadus vēlāk 2008. gadā veica «Lāčplēša alus darītavas» apvienošanu ar «Līvu alus darītavas» un tos pievienoja Latvijas vadošajam dzērienu ražotājam «Cido Grupa».

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Komentāri (21)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu