Lielo izmēru apavu maiņas un ziedošanas dienas

FOTO: PantherMedia/Scanpix

Laikā no 2014.gada 16. līdz 18. oktobrim jau septīto reizi lielo izmēru apavu veikals «Apavi 40+ » organizē apavu maiņas un ziedošanas dienas, kuras arī šoreiz norisināsies veikala telpās - Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 38 (ieeja no Ģertrūdes ielas). Labdarības pasākuma ietvaros būs iespēja par brīvu saņemt līdzcilvēku ziedotos liela izmēra apavus. 

Apavu maiņas un ziedošanas dienas tiek rīkotas kā labdarības pasākums, kura ietvaros ir iespēja ziedot un iegūt savā īpašumā labdarībai ziedotos apavus. Akcijas galvenais mērķis - reāls atbalsts līdzcilvēkiem, kuriem aukstākam laikam iestājoties, iespējams, ir grūtāk iegādāties jaunus liela izmēra apavus. Esam gandarīti, ka šo pasākumu īpaši atbalsta mūsu klienti, kuriem nav vienaldzīgas līdzcilvēku problēmas.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šoreiz aicinām ikvienu interesentu rast iespēju ziedot mazlietotus vai jaunus liela izmēra apavus, kas iekļaujas sekojošās izmēru kategorijās: sieviešu apavi no 40. izmēra un lielāki, bet vīriešu apavi no 46. izmēra un lielāki. Akcijas popularitāte arvien pieaug, tāpēc arī šoreiz aicinām ziedotājus rūpīgi izvērtēt ziedojamo apavu kvalitāti - vai tie vēl varēs pienācīgi kalpot arī nākamajam īpašniekam.

Apavu maiņas un ziedošanas dienu ietvaros ikkatram būs iespēja gan ziedot liela izmēra apavus, gan arī saņemt tos bez maksas.

Turpinot tradīciju, visi apavi, kas nebūs atraduši jaunu īpašnieku, tiks nodoti labdarībai, sadarbojoties ar sabiedriskajām organizācijām.

Iepriekšējās sešās ziedošanas reizēs kopumā tika ziedoti 820 apavu pāri, no tiem jaunus īpašniekus atrada 597 pāri, bet 223 apavu pāri tika ziedoti labdarībai.

Cienījamais klient, aicinām Tevi taupīt resursus un nekrāt lietas, to skaitā arī apavus, kas varētu būtu ļoti noderīgi kādam citam.

Uz augšu