Pabriks pievienojas žūrijai un «Dejo ar zvaigzni» pamet Diāna Kubasova

FOTO: Tv3 Publicitātes foto

12.marta vakarā jau atkal skatītājus priecēja televīzijas šovs «Dejo ar zvaigzni», kurā šoreiz piedalījās vien tikai pieci spēcīgākie pāri. Neskatoties uz augstajiem žūrijas vērtējumiem, šoreiz šovu nācās pamest un pusfinālā neiekļūst modele Diāna Kubasova un dejotājs Kārlis Kemlers.

Šis raidījums no iepriekšējiem atšķīrās ar to, ka žūrijas locekļiem pievienojās vēl viens eksperts, kurš kritizēja pāru dejas. Blakus baleta pedagogam Vladimiram Ponomarjovam, sporta deju sacensību tiesnesei un trenerei Agita Mironovai un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfam Albertam Kivleniekam sēdās deputāts Artis Pabriks.

Gluži tāpat kā pagājušajā raidījumā, arī šoreiz pāri izpildīja katrs divas dejas. Tomēr šoreiz viszemāko žūrijas punktu un skatītāju balsojuma kopvērtējumu ieguva un šovu pameta modele Diāna Kubasova un dejotājs Kārlis Kemlers.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā šovā atgriezās dziedātāja Liene Greifāne un dejotājs Viktors Haritonovs, bet to pameta biznesa lēdija Svetlana Leva un dejotājs Mārtiņš Kagainis.

Piedāvājam žūrijas vērtējumu katram pārim (par abām dejām kopā):

Liene Greifāne + dejotājs Viktors Haritonovs - 73 punkti

 

Ča ča:)) ❤️❤️❤️❤️

A photo posted by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš + dejotāja Ilze Jankovska - 71

Aktieris Gints Grāvelis + dejotāja Liene Tarana - 69

Aktrise Evija Skulte + dejotājs Raimonds Andersons - 68

Modele Diāna Kubasova + dejotājs Kārlis Kemlers - 62

Uz augšu