Latvieši var! Lai tiktu pie piena, nemaz nav jāiet uz veikalu

FOTO: Ekrānuzņēmums no Facebook/Slepenais pircējs

Nesen sociālos tīklus pāršalca kāda interesanta vēsts par iespēju tikt pie piena neierastā veidā - tā vietā, lai dotos uz lielveikalu, atliek vien piestāt ceļmalā, atstāt 1 eiro un tikt pie dienišķā bioloģiski ražotā piena. 

Kāda zemnieku saimniecība pie savām mājām uzstādījusi stendu par iespēju iegādāties bioloģiski ražotu pienu, kam blakus novietots ledusskapis ar piena pudelēm. 

"Kaut vairāk būtu tā! Bioloģiski ražots piens 1L = 1€! Un pašapkalpošanās," vēsta ieraksts pie fotogrāfijas, piebilstot, ka tas jau ir bijis zināms, ka Latvijā dzīvo forši cilvēki. 

Šis ieraksts izpelnījies vairākus komentārus, un iespaidīgs daudzums cilvēku arī dalījušies ar šo ierakstu sociālajā tīklā Facebook, lai popularizētu šo iespēju. 

Komentāros ļaudis pārsvarā uzteic šo ideju, lai gan ir arī skeptiķi, kas šaubās par piena izcelsmi un iedzīvotāju godprātīgu rīcību šajā situācijā. 

Kamēr daži ironizē, ka "pašapkalpošanās" būtu, ja govi vajadzētu izslaukt pašam. 

Neparastais "veikaliņš" atrodas Saldus novada Nīgrandes pagastā. 

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv

Uz augšu