Foto: Ar krāšņiem koncertiem noslēgusies «Studentu Paradīze »

FOTO: Publicitātes foto

Ar krāšņām performancēm noslēdzies Baltijā lielākais studentu festivāls «Ondo.lv Studentu Paradīze». Piektdienas naktī sociālie tīkli burtiski «uzsprāga» no atsauksmēm par piedzīvotajām emocijām. Vislielāko atzinību guva duets «Olas», kuri paši atzinuši šo kā savu labāko koncertu. 

Koncertprogrammu uz festivāla galvenās skatuves atklāja Jauno mūziķu konkursa uzvarētāji – grupa «Foxthroat», kam sekoja vairāku Latvijā iemīļotu mūziķu uzstāšanās. Kulmināciju festivāls piedzīvoja brīdī, kad uz skatuves kāpa grupa «Musiqq», kas savus klausītājus priecēja ar labi zināmiem mūzikas ritmiem orķestra pavadībā, kā arī jaunu dziesmu no sava topošā albuma. Pēdējie uz skatuves kāpa strauju popularitāti guvušais projekts «Olas», kas burtiski uzspridzināja Paradīzi ar savu bezgalīgo enerģiju. Puiši sociālos tīklos atzina, ka šīs bijis viņu labākais koncerts līdz šim.

Festivālā desmit stundu laikā uz piecām skatuvēm kāpuši vairāk kā trīsdesmit mākslinieki, to skaitā Triānas Parks, MNTHA, Moontalk, Toms Grēviņš, DJ Roberts Lejasmeijers, DJ Kārlis Blumfelds, MUSIQQ, OLAS, DJ Gustavito, DJ DUB:RA un citi.

Bez daudzveidīgā muzikālā piedāvājuma, festivāla apmeklētājiem bija iespēja piedalīties kādā no daudzajām aktivitātēm un konkursiem. Pasākumu atklāja «Evelatus» studentu «Streetball» turnīrs, kam sekoja konkurss «Erudītākais students Latvijā». Papildus tam, visas nakts garumā darbojās atbalstītāju un augstskolu stendi, kuri piedāvāja visdažādākā veida izklaides iespējas.

«Ondo.lv Studentu Paradīze» ir Baltijā lielākie studentu svētki, kas ik gadu pulcē vairākus tūkstošus jauniešu - esošos un topošos studentus.

Uz augšu
Back