Masaļskis joprojām izcils; «Lada» izcīna piekto uzvaru pēc kārtas (13)

Edgars Masaļskis un Arta Ābola vadītā Toljati «Lada» piektdien Zagrebā ar 4:1 pārspēja vietējo «Medveščak», izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs.

Masaļskis atvairīja 24 pretinieku komandas metienu un kā vārtsargam viņam šī bija piektā uzvarētā spēle pēc kārtas.

«Lada» ar 32 punktiem 27 mačos ieņem 13., priekšpēdējo, vietu Austrumu konferencē.

Mārtiņš Karsums piektdien izdarīja rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētais Maskavas «Dinamo» ar 2:4 Čerepovecā zaudēja «Severstaļ», Harija Vītoliņa trenētajai komandai ciešot piekto zaudējumu pēc kārtas.

Karsums piespēlēja trešajā periodā Denisam Kokarevam, kurš realizēja skaitlisko vairākumu panākot 2:3. Līdz spēles beigām maskavieši zaudēja vēl vienus vārtus, kad Igors Skorohodovs raidīja ripu tukšos vārtos.

Karsums spēlēja gandrīz 17 minūtes (17:58), taču metienus pa pretinieku vārtiem neizdarīja. 25 spēlēs šajā sezonā latviešu uzbrucējs guvis piecus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.