Mirena nervozē par lomu astotajā «Ātrs un bez žēlastības» filmā

FOTO: Reuters/Scanpix

«Oskarotā» britu aktrise Helēna Mirena atklājusi, ka «ļoti nervozē» par lomu asa sižeta filmā «Fast and Furious 8» («Ātrs un bez žēlastības 8»).

Jūnijā tika paziņots, ka 70 gadus vecā aktrise pievienosies sacīkšu mašīnu filmu cikla aktieru klāstam dažus mēnešus pēc tam, kad viņa publiski izrādīja interesi piedalīties nākamajā filmā kopā ar filmu zvaigznēm Vinu Dīzelu, Mišelu Rodrigesu un Džeisonu Steitemu.

Par spīti aktrises lielajai pieredzei, Mirena atzīst, ka pievienošanās tik veiksmīgai filmu sērijai ir biedējoša.

Intervijā žurnālam «Entertainment Weekly» aktrise skaidroja: «Es nervozēju, jo došos uz filmēšanas laukumu pie cilvēkiem, kas kopā strādā jau tik ilgu laiku un viens otru jau pazīst.»

«Viņi jau zina, kā pasniegt sev atvēlēto lomu un kā sastrādāties ar citiem. Es būšu tā jaunatnācēja, jauniņā. Taču domāju, ka viņi pret mani būs jauki. Es vismaz tā ceru. Man ir tikai viena diena, un es, visticamāk, to pašu salaidīšu grīstē, ak Dievs!»

Mirena nebūs vienīgā jauniņā, kas parādīsies filmā, jo klāt nāks arī Šarlīze Terona kā filmas galvenā ļaundare.

Filmas «RED» («RED aģenti») zvaigzne Mirena izteikusi vēlmi jaunajā filmā sēsties pie stūres, taču pagaidām nevienā no viņas ainām tas nav paredzēts.

Viņa skaidroja: «Es gribēju braukt, bet diemžēl tas man neizdosies. Varbūt kādā citā filmā, piemēram, «Ātrs un bez žēlastības 12». Es, visticamāk, esmu vienīgā no aktieriem, kas prot braukt ar mašīnu, kurai ir manuālā ātruma pārslēgšanas kārba. Man nešķiet, ka pat Dveins Džonsons to prot.»

Astotās daļas filmēšana jau sākusies vairākās eksotiskās vietās. Filma būs redzama kinoteātros nākamajā pavasarī, un jau paziņots par diviem filmas turpinājumiem.

Uz augšu