Rēzijas bijušais vīrs Liepiņš kļuvis par otrās grupas invalīdu

FOTO: dailesteatris.lv

Latviešu aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs, aktieris un režisors Valdis Liepiņš no teātra aprindām pazuda pirms vairāk nekā diviem gadiem. Izrādās, ka aktieris iekritis alkoholisma valgos, no kuriem mēģinājis visu laiku tikt ārā.

Valda Liepiņa pazušana no aprites radīja dažādas spekulācijas, ka aktieris un režisors dzīvo laukos, nabadzībā un viņu uzveicis alkoholisms. Viss, kas šo gadu laikā kļuva zināms, bija fakts, ka Dailes teātra zvaigzne izšķīries no savas trešās sievas Kristīnes, bet visu šo laiku mitinājies tepat Siguldā, sava tēva apartamentos.

Reiz slavenais aktieris savas dienas šobrīd pavada, rūpējoties par tēvu, kurš ir pirmās grupas invalīds, kā arī ārstē sevi, jo arī pats jau kopš pagājušā rudens atzīts par otrās grupas invalīdu, vēsta «Kas Jauns».

Valdis ar tēvu dzīvo no invaliditātes pabalstiem, bet aktieri pie dzīvības uztur antidepresanti, kuri tiek lietoti ikdienā. Liepiņš lepojas, ka jau septiņus mēnešus alkoholu nav lietojis un plāno pieturēties pie šāda dzīvesveida.

Aktieris uzskata, ka sevi pazaudējis tieši profesijas izvēles dēļ, un nožēlo, ka izvēlējies karjeru veidot tieši teātrī. Valdis izlēmis uz skatuves vairs neatgriezties.

Vīrietis pavada dienas, šaustot sevi par pagātnes grēkiem, un atzīst, ka nav neviena Dieva baušļa, kuru viņš nebūtu pārkāpis, jo arī bauslis, kurā runa ir par nogalināšanu, ir uztverams dažādi, ne tikai tiešā nozīmē. Intervijā Valdis atklāj, ka ir drošs, ka vieta ellē viņam ir garantēta.

Pilnu interviju ar Rēzijas Kalniņas bijušo vīru, aktieri Valdi Liepiņu lasiet izdevumā «Kas Jauns».

Uz augšu